о каршеринге, и не только

Mercedes-Benz високо оцінив прогрес Apple в розробці автомобіля

Компанії Apple і Google досягли великого прогресу в розробці автомобілів, заявив глава німецького автобудівельного концерну Daimler, що випускає автомобілі Mercedes-Benz. В інтерв’ю Welt am Sonntag Дітера Цетше розповів про свою ділову поїздку в Кремнієву долину: прогрес, за його словами, більше, ніж він припускав.

«У нас склалося враження, що ці компанії можуть зробити більше і знають більше, ніж нам здавалося. У той же час у них більше поваги до наших досягнень, ніж ми думали», — зазначив Цетше.

За словами топ-менеджера, існують різні типи співпраці з Apple і Google, які можна здійснити, так як автовиробники розуміють, що автомобілі наступного покоління не можуть бути побудовані без великого вкладу з боку експертів в області телекомунікацій і програмного забезпечення.

Поява можливості автопилотного водіння зробило програмне забезпечення ключовим компонентом для створення автомобілів майбутнього. «Google і Apple хочуть створити системне програмне забезпечення для автомобілів і ввести всю цю екосистему навколо Apple і Google в автомобілі. Це може бути цікаво для обох сторін», — зазначив Цетше.

У ході поїздки в Кремнієву долину Цетше та інші топ-менеджери Daimler провели зустрічі з представниками близько 70 компаній.

«Це були конкретні переговори. Я нічого не скажу про їх зміст, однак мова йшла не тільки про інновації», — підкреслив Цетше. Крім іншого, зустрічі проводилися і з представниками стартапів.

Раніше глава Daimler казав, що не дозволить компанії бути зниженою до ролі німого постачальника, що просто виробляє автомобілі для гігантів Кремнієвої долини. «Ми не хочемо ставати підрядниками, які більше не мають прямого сполучення з клієнтами і постачають апаратне забезпечення третім особам», — заявляв Цетше.

«Ми бачимо вражаючі успіхи цих фірм в їх областях і їх фінансову міць. У зв’язку з цим їм можна висловити повагу, але не завмирати від страху», — додав він.

Джерело: http://euromobile-ukraine.com.ua/

Поделиться:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger
  • Одноклассники

Добавить комментарий